SAY IT WITH ME: "I DESERVE THE LOVE I DREAM ABOUT."

Collection: Earrings

19 products
  • self growth earrings
    Regular price
    $32.00
    Sale price
    $32.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • lover girl
    Regular price
    $33.33
    Sale price
    $33.33
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • love u earrings
    Regular price
    $33.33
    Sale price
    $33.33
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • forever and always earrings
    Regular price
    $33.33
    Sale price
    $33.33
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • forever yours earrings
    Regular price
    $33.33
    Sale price
    $33.33
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • eternity earrings
    Regular price
    $33.33
    Sale price
    $33.33
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • stargazing / silver
    Regular price
    $34.44
    Sale price
    $34.44
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ella
    Regular price
    $44.00
    Sale price
    $44.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • shooting stars
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • spaced out
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • fairy dreams
    Regular price
    $36.00
    Sale price
    $36.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • delaney
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • infinite
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • out of this world
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • the lovers
    Regular price
    $44.00
    Sale price
    $44.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • alisia
    Regular price
    $44.00
    Sale price
    $44.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out